1969 yılında Diyarbakır’da doğdu. Evli ve bir çocuk annesidir.

1987 yılında iş hayatına atılmıştır. 2000 yılından bu yana kendi kurdukları CİHAN GRUP firmasında yöneticilik yapmaktadır. Şu anda sektörün önde gelen firmalarından olan CİHAN GRUP dört hazır beton tesisi, beş agrega ocağı iş kolu ile Bursa ve civarında kaliteli hizmet ağı ile sektörde önemli bir yeri vardır.

Aynı zaman da Bursa Ticaret Odası Kadın Girişimci Kurulu ve Cesur Yürekli İş Kadınları Derneği (CEYKAD) Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Profesyonel iş hayatının yanı sıra uzun yıllardır “iç sesini duymak “olduğuna inandığı bireysel gelişimle ilgilenmektedir.

“ Zihnimde ki o sürekli geçmiş gelecek döngüsünün içinden çıkmak istiyorum”  dediği dönemde yani 2011 yılında nefesle tanıştı. Sadece kendisi için bir şeyler yapmanın ne kadar önemli olduğunu keşfetti. Hissettiği şey o kadar güçlüydü ki bu duyguyu herkesle paylaşmalıyım diyerek nefes ve yaşam koçluğu eğitimi aldı.

2014 yılında nefes koçluğunu daha büyük gruplarla paylaşabilmek için nefes eğitmeni oldu.2014 yılından bu yana yüzlerce nefes koçunun yetişmesine, binlerce insanın nefesinin dönüşmesine aracı oldu. Halen Bursa’da seminerler düzenlemektedir.

Profesyonel Nefes Eğitmeni, Human Design Karakter Analisti olarak çalışmalarına devam etmektedir.